Kategorie

Regulamin

 
 
Zasady wysyłki
Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty wysyłamy za pośrednictwem poczty Polskiej. Termin wysłania paczki to 1-2 dni robocze. Czas oczekiwania na przesyłkę wysłaną pocztą termin ten wynosi 2-7 dni. Należna kwotę powiększona o koszt wysyłki w przypadku paczki pobraniowej zamawiający płaci przy odbiorze. Paczki dostarczane są pod wskazany adres.

 

 

Koszty wysyłki i pobrania

Przy każdym zamówieniu pobierana jest stała opłata 12 zł za wysyłkę i pobranie.
  • Przy zakupie powyżej 400 zł - przesyłka na nasz koszt

 

 

Zwroty i reklamacje

W chwili doręczenia paczki zobowiązani są Państwo sprawdzić jej stan. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, zobowiązani są Państwo zgłosić ten fakt osobie dostarczającej paczke i niezwłocznie skontaktować się z naszym sklepem.

Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować (odstąpić od zawarcia umowy) w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki pod warunkiem, że produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Gwarantujemy zwrot kwoty odpowiadającej wartości produktu. Pieniądze Klient otrzymuje przelewem bankowym (dlatego prosimy podać dokładny numer konta). Koszt dostawy nie podlega zwrotowi. Rezygnację należy złożyć na piśmie. Produkt należy odesłać z oświadczeniem na adres: Body Line Group ul.Przybyszewskiego 161 .kod pocztowy93-120 Łódź

 

 

Sposoby płatności

Przedpłata na konto bankowe.

Płatność przy odbiorze.Polityka ochrony danych osobowych

Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997 roku) serwis www.mad-max.pl nie będzie przekazywał adresów e-mail, adresów ip i innych danych o osobach korzystających z serwisu, osobom trzecim.

Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich możliwość poprawiania, ponadto może zażądać uzupełnienia, uaktualnienia bądź sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Dane osobowe Klientów przechowujemy na serwerach zapewniających ich pełne bezpieczeństwo. Dostęp do bazy danych posiadają jedynie uprawnieni pracownicy Sklepu.

Zapewniamy naszym Klientom pełne poszanowanie ich prywatności oraz ochronę ich danych osobowych.

 Dane Firmy

 Body Line Group ŁÓDŹ
Przybyszewskiego 161
93-120 Łódź
tel.: (48) 42 642 01 09

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Cenimy Twoją Prywatność